Kochani, potrzebna jest pomoc !!! 📣❤🧡💛Mały Fabianek z Kończyc Wielkich choruje na bardzo rzadką chorobę. Każdy z nas w prosty sposób może pomóc w zebraniu środków na jego leczenie i rehabilitację. 🦸‍♂️💪👍Jako OSP Bażanowice dołączamy do akcji zbierania plastikowych nakrętek dla Fabianka. Jeśli chcecie również dołożyć swoją pomocową cegiełkę, zachęcamy Was do zbierania nakrętek, które następnie przekażemy Pani Sołtys Kończyc Wielkich. Zebrane nakrętki można dostarczać do Remizy OSP Bażanowice w każdą środę i piątek o godz. 17-ej lub w dowolnym czasie po uzgodnieniu telefonicznym z numerem 607 663 969. Można je także przekazać naszym strażakom jeśli np. mieszkacie z nimi „po sąsiedzku” 😊🚨👍No to działamy dla Fabianka !!! 💪💪💪😍Szczegóły akcji na załączonym plakacie. Mile widziane udostępnianie posta 😊

Leave a Reply

Your email address will not be published.