Wiosenne porządki w Bażanowicach za nami ☺🧹🪣
Panuje przekonanie, że „sponton” jest najlepszy i zdecydowanie coś w tym jest 😉👍
Wystarczyło trochę chęci, poświęcenia odrobiny swojego czasu i wyszły z tego fajne rzeczy !!!
Mieszkańcy Bażanowic, dzieciaczki i młodzież z MDP oraz strażacy naszej OSP, przez ostatni tydzień przespacerowali się kilka razy „tu i tam” po naszej wsi, czego efektem było zebranie całkiem sporej ilości śmieci. Dzięki życzliwemu wsparciu Gminy Goleszów zebrane śmieci zostały przetransportowane na lokalny PSZOK za co serdecznie dziękujemy!

Wszystkim, którzy włączyli się do tej pożytecznej akcji należą się serdeczne podziękowania 👏❤😊
Dzięki Wam, nasza okolica wypiękniała i majowe spacery będą na pewno zdecydowanie przyjemniejsze👍😉
Na koniec chcemy zaapelować do tych, po których niestety trzeba było te „skarby” sprzątać… wyciąganie z rowów i zarośli butelek, puszek po piwie i innych alkoholach, opakowań po papierosach i chipsach oraz całej góry innych śmieci to naprawdę nic przyjemnego. To ciężka, brudna i niewdzięczna praca, którą ktoś musi wykonać bo nie wszystkim zależy by w miejscu w którym mieszkamy było czysto i ładnie…

Leave a Reply

Your email address will not be published.