🙂 Niespełna miesiąc temu dołączyliśmy do akcji zbierania nakrętek dla Fabianka z Kończyc Wielkich. Pierwsze efekty zbiórki możecie zobaczyć na załączonym zdjęciu. Nakrętki trafiły już pod właściwy adres 😊😍. Akcja oczywiście trwa nadal i w każdej chwili możecie do niej dołączyć. SERDECZNIE WAS DO TEGO ZACHĘCAMY ☺😉🧡💛💚Za dotychczas zebrane nakrętki dziękujemy mieszkańcom Bażanowic i pracownikom Diehl Metering Sp. z o.o., którzy od wielu lat zbierają nakrętki na cele charytatywne. Tym razem dołączyli do naszej akcji. Bardzo Dziękujemy !!! 🥰😉👍💪Dla przypomnienia, nakrętki można przynosić do Remizy OSP Bażanowice w dowolnym terminie (można je zostawić pod czerwoną bramą garażu). Można także zgłosić się do nas telefonicznie a my odbiór i transport weźmiemy już na siebie. 👍🚒🚨😊Pozdrawiamy – Strażacy OSP Bażanowice

Leave a Reply

Your email address will not be published.