Drodzy przyjaciele i sympatycy naszej OSP. Jak pewnie zauważyliście, na przestrzeni ostatnich kilkunastu tygodni nasza Remiza zmieniała się, aż finalnie bardzo wypiękniała. Stało się to za sprawą inicjatywy z którą wyszła Gmina Goleszów, w efekcie której została przeprowadzona termomodernizacja całego budynku połączona z remontem elewacji i wymianą drzwi wejściowych. Obiekt zyskał nowy „look” 😉 i teraz jest nie tylko ładnie ale także ekonomicznie i ekologicznie 👍😊Dzisiaj na frontową elewację wrócił odnowiony przez naszych druhów, a dla wszystkich bażanowickich strażaków, cenny ze względów historycznych, napis z nazwą jednostki.Liczy on sobie 47 lat – dokładnie tyle ile nasza obecna Remiza. Jego twórcą był Śp. dh Franciszek Hławiczka. Tak oto nowoczesność z tradycją cieszą oczy i serca zarówno strażaków naszej OSP jak rownież mieszkańców Bażanowic.W zanadrzu mamy jeszcze parę niespodzianek… ale nimi podzielimy się z Wami za jakiś czas 😉😍🚨👍

Leave a Reply

Your email address will not be published.